Фото: Кели од „Беверли Хилс" се здебели до непрепознатливост

Фаталната Кели од хит-серијата Беверли Хилс или актерката Џени Хард веќе не е фатална русокоса. Погледнете колку е здебелена. Таа во Лос Анџелес ги собра погледите со својот запуштен изглед.

 

 

 

23.08.2017 - 18:36

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа