ФОТО: Кејт сите ги изненади, војвотката откри премногу - со длабок шлиц се прошета пред сите

Кејт Мидлтон пред насобраните во Бакингхемшир на изложба по повод 75-годишнината на Денот Д гсе појави во фустан со точки кој е совршен избор за пролет.

Меѓутоа, она што Кејт сигурно не го очекуваше е силниот ветер, кој цело време ѝ го креваше шлицот и ѝ ги покажуваше нозете.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.05.2019 - 14:54

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега