ФОТО: Катерина Ивановска со „нов имиџ“

Кристина Ивановска важи за најпознатиот и најуспешен македонски топ модел и манекенка, која има богата кариера и надвор од Македонија, но активна е и на социјалните мрежи па сега сподели кратко видео со „нова фризура“.

Имено таа испроба нов „филтер“ а косата ја „обои“ виолетово, па покажа како изгледа.

Виолетова, руса или кафена Ивановска изгледа беспрекорво, па уверете се и сами:

 

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

26.01.2021 - 09:33

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега