ФОТО: Кате од „Соната“ во топ форма по породувањето

Пејачката на фолк-групата „Соната“, Катерина Брезева изгледа одлично по породуваањето откако во јуни таа и нејзиниот сопруг го добија првото дете, ќерката Ана. Кате и Трајче ја крунисаа својата љубов со брак по 18 години врска.

Нејзиниот сопруг Трајче Бондиков кој исто така е член на „Соната“, на својот Фејсбук профил објави фотографии со пејачката, на кои се гледа дека таа се вратила во топ форма брзо по породувањето.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.08.2019 - 21:36

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега