ФОТО: Катарина Ивановска ја започна годината со промена

Катарина Ивановска ја започна годината со мала промена, па напиша - Нова година, нова фризура, нова јас.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

11.01.2019 - 09:22

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега