ФОТО: Карлеуша во патики и шорц- затегнати стомачни, а таа никогаш позгодна

Имено се појави во ретро стил со изглед од 80-те и ги истакна нозете, стомачните и својата топ линија која во последните месеци ја доведе до совршенство.

„Вибрации од осумдесетите“ напиша Карлеуша на Инстаграм и објави фотографија.

 
 
 
View this post on Instagram

80’s vibe

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on Dec 12, 2019 at 8:39am PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

13.12.2019 - 09:45

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега