ФОТО: Карлеуша со невидена фотографија од Тоше - „Никогаш нема да те заборавам"

Да беше жив, нашиот ангел Тоше Проески ќе наполнеше 39. години, а по тој повод Карлеуша денеска објави фотографија со него.

 Карлеуша и Тоше беа многу добри пријатели и колеги. Спомените од времето кога се дружеа таа реши да ги сподели со своите обожаватели и следбеници на социјалната мрежа Инстаграм.

- Толку тажно сеќавање, никогаш нема да го заборавам, Тоше засекогаш во нашите срца, напиша таа.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

25.01.2020 - 14:51

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега