ФОТО: Карлеуша со безобразно длабоко деколте, но сите гледаа во нешто друго

Јелена Карлеуша после неколку скандали и се случи и трагедија во семејството од која се чини дека тешко се опоравува.

Имено пејачката тешко ја поднесе смртта на својата мајка Дивна која почина неодамна.

Сепак таа се врати на своите ангажмани и почна да објавува фотографии на својот Инстаграм профил, па освен објавите кои секојдневно ги посветува на својата мајка таа објави фотографија во која леши на кревет, а нејзините офромни гради се вопреден пламн.

Сепак покрај комплиментите за нејзиниот изглед, фановите забележаа и ешто друго.

„Бескрајно убава, но со тага во очите“ се вели во еден коментар, додека друг пак вели: „Знам дека се уште боли, но сепак ни е мило што се врати, ни недостасуваше на сите“.

 

 
 
 
View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on Apr 14, 2019 at 3:34am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.04.2019 - 17:29

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега