ФОТО: Карлеуша сама се почасти за роденден - никој не очекуваше ваков подарок

Карлеуша го прослави 40. роденден со семејството во КИна, а се почасти парче облека кое многумина ги изненади.

Таа се реши за нешто што ретко го носи, патики.

 

 

 

18.08.2018 - 15:35

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега