ФОТО: Карлеуша потресена - вака се прости од Шабан

Вака Јелена Карлеуша се прости од кралот на народната музика Шабан Шаулиќ.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.02.2019 - 18:10

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега