ФОТО: Карлеуша на погребот на свекорот со еден гест ги расплака сите

Јелена Карлеуша беше на погребот на својот свекор, каде постојано го држеше својот сопруг за рака, а тој едвај смогна сили во тешките мигови.

Карлеуша криеше колку и е тешко, па на сите членови од семејството на Душко им подели рози, за да ги стават на ковчегот на покојниот.

 

 

 

21.09.2018 - 18:51

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега