ФОТО: Карлеуша и пркоси на зимата и студот- се појави во минијатурна маичка која едвај и ги покри гардите

И покрај тоа што е јануари и температурите се ниски, Карлеуша и пркоси на зимата, па на снимање на новата емисија за „Ѕвездите на Гранд“ се појави полугола, а минијатурната „маичка“ едвај и го додржа градите.

Во бела комбинација со сребрени детали Карлеуша повторно ги избезуми фановите.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

17.01.2020 - 19:53

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега