ФОТО: Карлеуша и по дома во секси издание - огромните силикони во преден план, едвај ги прекри интимните делови

Корона пандемијта на естрадата и ги „врза рацете“, ама затоа поедини естрадни ѕвезди, меѓу кои предничи белградската „скандал дама“,  публиката секојдневно ја оставаат со очи ширум отворени… Зашто и кога ништо не прави, Јелена Карлеуша е интересна за публиката, медиумите, јавноста…

Овој пат нејзината провокација достигна брутални размери… Пејачката одново ја разбранува јавноста, па некому му ја отвори устата полна со нов материјал за озборување и коментари, некому му ја затвори, ама на сите им ги  „ококори очите“ со најновите фотографии од карантинот.

Нејзината последна еротска фотосеанса нема шанса да не ве закова со минути да гледате во расната боса русокоса, зашто она што овој пат Јелена го покажа, ги наднмина сите заблуди, дека Карлеуша нема веќе што да понуди!

А понудата, повеќе од предизвикувачка, зашто Карлеуша соблечена во ултра мини мрежести танга гаќички и мрежест проѕирен градник, во некаков полутоп, не само што изгледа топ, туку изгледа како штотуку да излегла од снимање на „филм за возрасни“!

Токму затоа, покрај сета возбуда, блудни мисли, валкани мечти и воздишки, некои запрашаа: „Дали тоа Карлеуша се’ уште е во карантин или се подготвува за снимање на „порно филм“?

 

 

 

Добивајте вести на Viber

11.05.2020 - 17:58

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега