ФОТО: Карлеуша целата во злато, само за боди платила повеќе од 500 евра

Јелена Карлеуша секогаш привлекува внимание на настапите и не штеди кога се работи за гардероба, обувки и асесоари.

Овојпат Карлеуша настапи во клуб во Макарска, а на себе носела боди Версаче, а сето тоа го платила „дебело“.

Имено бод какво што носи Карлеуша чини 750 долари, а марамата исто така на Версаче, чини 350 долари.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.07.2019 - 18:04

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега