ФОТО: Камелија посака „добар ден“ од нејзиниот базен во кој се капеше гола - рај за машките очи

Во време на короната, бугарската фолк-дива Камелија му се посвети на интензивно тренирање по дома.

Русокосата пејачка објавила фотографии на својот личен профил на  Инстаграм, во кое плива пиштол гола во домашниот базен од својата приватна вила.

Фолкерката е позната по цврстиот, стегнат и подигнат задники убавите нозе. Освен тоа, Камелија оддамна е позната како пејачка со најтенко тело и иако веќе има 50 години, не е инфериорна во однос на новодојдените конкурентки во фолк жанрот.

Страсната  фолк дама со години спортува, што има видливо влијание на нејзиното торзо. И покрај работата врзана со настапите и ноќниот живот, таа успева да ја задржи совршената форма, пишува  бугарски „Телеграф“.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

14.07.2020 - 14:30

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега