ФОТО: Каква Цеца - и ние деколте за медал имаме

 

И покрај тоа што е мајка на две деца, фолк-пејачката Сузана Гавазова е една од најзгодните пејачки на нашата фолк, па и поп-естрада.

Секогаш дотерана од глава до пети, Сузи воодушевува со својот изглед каде и да се појави.

Така беше и за време на нејзиниот настап на фолк-фестивалот „Роса“, кој се одржа пред неколку дена. Облечена во провокативно издание, Гавазова многу наликуваше на српската мега-ѕвезда Светлана Цеца Ражнатовиќ.

 

 

 

 

05.12.2017 - 19:25

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа