Фото: Како сирена - Лила се разголе, во бикини ја покажа витката фигура

Водителката на шоуто „Сѐ или нешто“, Лила Филиповска ја отвори летната сеозна и замина на мал одмор и полнење на батериите.

На својот Инстаграм профил веднаш се пофали во фотографии од одморот, а една од нив привлече најмногу внимание. Лила во бикини, застаната на камен како вистинска сирена. Погледнете:

 

 

A post shared by @ lilafilipovska on May 22, 2018 at 9:18am PDT

 

 

 

23.05.2018 - 12:25

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега