ФОТО: Како изгледала Станија без силикони?

Старлетата Станија дефинитивно може да се пофали со прекрасно тело, кое го имала уште пред да се подложи на операции. Таа се пофали како изгледала пред да стави силикони.

 

10.12.2013 - 10:40
Фото: 
светплус.рс

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега