ФОТО: Како друг човек - македонскиот пејач направи драстична промена на изгледот

Македонскиот млад пејач и учесник во „Ѕвездите на Гранд“, Огнен Здравкоски по вонредната состојба го промени личниот опис, па изгледа речиси непрепознатливо.

Тој ја промени бојата на косата и пушти брада, а со новиот имиџ се пофали и на социјалните мрежи.

Како ви се допаѓа повеќе?

 

 

 

Добивајте вести на Viber

29.07.2020 - 10:30

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега