ФОТО: Како близначки - македонската водителка и сестра ѝ се копија една на друга

Македонската водителка Ирена Спировска слободното време гледа да го помине со нејзините најблиски. Таа на социјалните мрежи објави фотографија од дружбата со нејзината сестра Јелена, која живее во Србија, а со која неверојатно си личат.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.08.2019 - 20:12

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега