ФОТО: Кајли Џенер сакаше да се пофали со луксузот а сега и се смее цел свет

Сакајќи да се пофали со луксузот, овојпат Кајли Џенер беше мета на потсмев од корисниците на социјалните мрежи.

Имено, убавицатаи реалити ѕвезда сакаше да се пофали со својата бања на Инстаграм, но за жал, наместо обожавателите и другите да го забележат целиот луксуз, тие забележаа дека притисокот на водата е многу мал, а „главата“ на тушот непропорционална.

Корисниците на Твитер веднаш започнаа со шеги на нејзина сметка.

Некои пишуваа дека Кајли е толку богата што дури и водата не чувствува притисок да тече брзо. Некои се прашуваа дека водата во Калифорнија е поскапа, додека други не можат да поверуваат дека притисокот во бањата е толку слаб.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

19.01.2021 - 12:30

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега