ФОТО: Јована се соблече гола - згодната убавица како од мајка родена

Српската манекенка Јована Ѓорѓевиќ, е активна на социјалните мрежи каде само на Инстаграм ја следат над 300.000 луѓе. Сопругата на фудбалерот Филип Ѓорѓевиќ нема проблем да го покаже своето вајано тело, а има и со што да се пофали. На својот Инстаграм профил објавила провокативна фотографија на која е целосно гола, само со шешир на главата.

aa

 

 

 

Добивајте вести на Viber

30.05.2019 - 19:38

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега