ФОТО: Јелена Карлеуша има жена која ѝ ги носи торбите додека пазарува

Ретки се луѓето кои може да се пофалат дека некаде на улица ја сретнале Јелена Карлеуша, не затоа што не излегува од дома, туку затоа што е тешко да се препознае. Без професионална шминка, гламурозна облека и фотошоп, пејачката скоро и да не наликува на онаа личност која ја гледаме на Инстаграм и телевизија.

Екипата на Курир.рс ја сретнала вчера во еден шопинг центар во Нов Белград, каде била на шопинг со непозната жена. Пејачката очигледно сакала да изгледа непрепознатливо и да не привлекува внимание, но папараците сепак ја уловиле.

Впечатливо било тоа што со себе имала жена која ги носела ќесите, додека таа во рацете држела само телефон.

BAHATA KARLEUŠA! Diva ima ženu koja joj nosi kese! (FOTO)

 

 

 

Добивајте вести на Viber

01.10.2019 - 08:35

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега