ФОТО: Јахта и брендирани костими за капење - познато колку чини се што носат фудбалерот и неговата девојка

Познатиот фудбалер ужива во женско друѓтво на егзотичниот Барбадос и секој детаљ на неговиот одмор „вреска“ од луксуз.

Вилфрид Заха кој игра за англискиот клуб Кристал палас е фотографиран во друштво на непозната девојка. Забележани се додека крстареле на јахта на која носеле иста марка костими за капење - „Барбери“.

Samo

Цената на женските и машките костими за капење е иста - 350 долари. Еден детаљ на девојката ги надминал сите работи таму.

Станува збор за Гучи шешир кој чини 530 долари.

Loše vreme im nakratko pokvarilo odmor

 

 

 

Добивајте вести на Viber

14.02.2020 - 11:18

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега