ФОТО: Јахта, деликатеси, текила од 125 евра - вака синот на Лепа Брена се забавува на Иибица

Виктор Живојиновиќ, синот на Лепа Брена и Боба Живојиновиќ, ужива со полн здив, а сега во моментов се одмора и забавува на Ибица.

Островот е познат по лудите забави, а Виктор на друштвените мрежи објавил снимки од глисери и хајти, а тука се нашла и обилната трпеза преполна со деликатеси на плажа, како и текила од 125 евра.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

19.07.2019 - 09:39

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега