ФОТО: ја паметиме по серијата Клон - вака изгледа денес Жаде

Џована Антонели се прослави со улогата во серијата „Клон“, а публиката ширум светот ја запамети како Жаде.

Денес актерката изгледа вака:

 

 

 

10.08.2018 - 14:06

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега