ФОТО: Ја паметиме по „Другата во мене" - Габриела денес изгледа вака

Во деведесетите Габриела Спаниќ беше позната по улогите во теленовелите, особено по Другата во мене.

Денес актерката изгледа вака.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.01.2019 - 20:56

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега