ФОТО: Ја немаше цела недела, па се врати со врела фотка - Кристина позираше без градник

Кристина Кија Коцкар немаше објавено ништо на социјалните мрежи една недела, а фановите веднаш се загрижија. Сепак, таа ги изненади со нова, провокативна фотографија.

Кија облечена во минијатурен топ, од кој јасно се гледа дека не носи градник, ги воодушеви мажите.

Погледнете:

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by KIJA KOCKAR (@kijakockar) on Nov 17, 2019 at 4:21am PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

22.11.2019 - 22:55

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега