ФОТО: Ја нема повеќе русата коса - Беквалац со драстична промена

Познатата српска пејачка повторно и се врати на старата фризура која ја имаше на почетокот на својата кариера.

Иако многумина се разочараа од нејзината нова боја на коса и фризура поради тоа што се имаат навикнато на старата Беквалац, таа им порача да не креваат паника.

Станува збор за перика која ја носела пејачката за време на снимањето на нејзиниот нов спот за песната „Дојди мама“.

Наташа инаку не сака многу да прави промени со својата боја на коса и фризура бидејќи освен фановите и таа се има навикнато на самата себе си.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.06.2019 - 16:25

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега