ФОТО: Изгледа неверојатно во петтата деценија од животот - Ана објави фотографија во бикини

Пејачката Ана Станиќ која веќе влезе во петтата деценија, се соблече во бикини и ја покажа својата совршена линија.

Имено, пејачката на Инстаграм сподели фотографија од плажа и порача: „Секогаш сум последна на плажа затоа што само би гледала во море, би го слушала звукот на брановите и попат би добивала најубава попладневна боја“.

 
 
 
View this post on Instagram

Uvek poslednja na plazi jer bih samo gledala u more i slusala zvuk talasa  i usput dobijala najlepsu popodnevnu boju 

A post shared by (@ana1stanic) on Aug 21, 2019 at 4:05am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

22.08.2019 - 11:47

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега