ФОТО: Ивановиќ повторно бремена- Ана и Бастијан очекуваат второ дете

Поранешната тенисерка Ана Ивановиќ на Инстаграм објави дека е повторно бремена.

Ана и германслиот фудбалел Швајншајгер веќе имаат едно дете, а сега очекуваат второ.

Тие својот сил Лука го добија во март минатата година.

 
 
 
View this post on Instagram

Our hearts are bursting with joy. We are going to have another little addition to our family! Two under two

A post shared by Ana Ivanovic (@anaivanovic) on May 24, 2019 at 5:00am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

24.05.2019 - 14:17

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега