ФОТО: Исплива фотографија од венчавката на Мира Шкориќ која пејачката ја чуваше далеку од очите на јавноста

Познатата српска пејачка Мира Шкориќ иако е долго време на музичката сцена, за нејзиниот приватен живот ретко зборува.

Сепак познато е дека таа зад себе има брак со докторот Василије Јеремовиќ со кој има ќерка која сега студира медицина.

Неодамна на социјалните мрежи исплива фотографија од нивната венчавка, а еве како изгледала пејачката на свадбата.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.09.2019 - 12:04

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега