ФОТО: Ирина се фотографираше топлес - први фотографии по раскинувањето со актерот

Ирина Шајк за потребите на едиторијалот за еден магазин се фотографирала топлес првпат после раскинувањето со Бредли Купер. На фотографиите изгледа провокативно и докажал дека кариерата може да се одвои од приватниот живот.

Ирина изгледа многу елегантно и префинето, а птиоа покажала дека е голем професионалец кога станува збор за моделингот.

 

 
 
 
View this post on Instagram

48am PDT

 
 
 
View this post on Instagram

@irinashaykonline) on Jul 11, 2019 at 7:18am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.07.2019 - 18:36

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега