ФОТО: Ирена Спировска има нова љубов - водителката се пофали со „домашната играчка“

Македонската водителка која ја гледаме на фекфенцијата на Алфа телевизија, Ирена Спировска, освен на малите екрани, често на социјалните мрежи споделува фотографии од нејзините спортски активности.

Ирена е вљубеник во планинарењето и природната убавина

Овој пат на Инстаграм изненади со фотографија од својот дом, на која се глеа мало маче кое очигледно е нејзино милениче.

„Домашни играчки“ напиша покрај постот, а некои од следбениците и порачаа дека изгледа прекрасно.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

27.01.2021 - 11:36

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега