ФОТО: Индира Радиќ непрепознатлива - фановите загрижени

Кога е во прашање Индира Радиќ навикнати сме сè да е на свое место и тип-топ среденост, но нејзините фотографии на Инстаграм на кои не личи на гламурозна дама ги загрижија нејзините следбеници.

Таа во домашна атмосфера го славеше 82. роденден на нејзината мајка, но тоа што ги загрижи сите е нејзиниот изглед. Пејачката на нив е без шминка и со несредена коса.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

26.02.2020 - 14:04

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега