Фото: Има скоро 70 години, а има совршено тело - Неда Украден во бикини

Српската пејачка Неда Украден иако е во седмата деценија, облече бикини и се пофали на социјалните мрежи. Легната на гумен чамец, пејачката им кажа на обожавателите дека сè уште ги користи топлите денови и дека ужива на море.

 

 

 

16.08.2018 - 23:39

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега