ФОТО: Има скоро 50 години, а на нејзиното деколте сите завидуваат - сопругата на Синиша Михајловиќ во бикини

Сопругата на Синиша Михајловиќ редовно во текот на летото објавува фотографии од плажа покажувајќи како бомбастично изгледа на свои 46 години.

Па така и на стартот на оваа сезона таа покажа дека изгледа совршено во бикини.

Имено Аријана Рапачиони се поблиску е до 50-от роденден, а изгледа повеќе од совршено, а нејзините ќерки се повеќе наликуваат на неа, пишуваат италијанските медиуми.

Последната фотографија од својата мајка објави и една од ќерките Вирџинија која ја наследила убавината од својата мајка.

 
 
 
View this post on Instagram

Ci vorrebbe il mare .....

A post shared by Arianna Rapaccioni Mihajlovic (@ariannamihajlovic) on Jun 30, 2018 at 9:53am PDT

 
 
 
View this post on Instagram

 Voglia di mare 

A post shared by Arianna Rapaccioni Mihajlovic (@ariannamihajlovic) on Apr 28, 2019 at 10:14am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

26.06.2019 - 13:09

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега