ФОТО: Има само една фотографија со неа - таа е сопругата на Ѓорѓе Давид

Ѓорѓе Давид го замени Аца Лукас на местото член на жирито „Ѕвездите на Гранд“.

Тој ретко се појавува во јавност со својата невенчана сопруга, а рокерот вели дека тоа е нејзина желба.

Тој пред неколку месеци сепак објави прва семејна фотографија со сопшругата и ќерката Сташа и тоа кога нивната наследничка првпат била на кино.

djord

 

 

 

Добивајте вести на Viber

22.04.2019 - 23:05

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега