ФОТО: Има само 22 години а „тежи' милјарда долари- Кајли позираше гола за „Плејбој“

Кајли Џенер не престанува да привлекува внимание во сите светски медиуми. Милијардерката и ријалити ѕвезда, Кајли Џенер позирала целосно гола во прегратка на своето момче Травис Скот.

Фотографијата која ја објавила на Инстаграм била како најава за идната соработка со “Плејбој“.

Парот наводно позирал заедно за целиот едиторијал, а лансирањето на бројот на „Плејбој“ се очекува да биде наскоро.

Тоа што многумина го коментирале е совршениот изглед кој се должи на нејзината кожа, но и редовната физичка активност односно вежбањето.

 
 
 
View this post on Instagram

When Houston meets LA .. @playboy #ComingSoon

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on Sep 10, 2019 at 7:00am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

11.09.2019 - 22:18

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега