ФОТО: Илјадници луѓе преплашени од глетката - „Го гледате ли мажот зад Џенифер Лопез на фотографијата“

„Дали го забележавте човекот со маска на лицето кој што се наоѓа позади неа?“, „Морничаво“, се само дел од коментарите под фотографијата која што Џенифер ја објави од својата домашна теретана.

Додека еден дел од нејзините обожаватели го коментирале нејзиното беспрекорно тело, другиот дел од фановите воочиле нешто необично на нејзината селфи фотографија од домашната теретана во Мајами која што пејачката пред некој ден ја објави на социјалната мрежа Инстаграм.

„Дали го забележавте човекот со маска на лице кој што се наоѓа зад неа?“ – прашал во коментарите некој од корисниците, а некои од луѓето дури покренале теории на заговор.

Луѓето не заборавиле да искоментираат дека пејачката можеби човекот кој што се наоѓа зад неа го држи како заложник во својата сопствена куќа.

Инаку, 50-годишната латино дива моментално е во карантин со својот вереник Алекс Родригез и нивните деца во Мајами.

Парот требаше да се венча ова лето, но поради моменталната ситуација и пандемијата на коронавирусот, го одложиле тој настан за некои подобри времиња.

 
 
 
View this post on Instagram

If it doesn’t challenge you, it doesn’t change you… #CamoFriday @niyamasol 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on May 15, 2020 at 4:43pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

21.05.2020 - 11:59

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега