ФОТО: Игор Џамбазов со емотивна порака за роденденот на Илина - „Таа е сè што имам“

Алпинистката Илина Арсова, за која нагло почнаа да пишуваат медиумите во Македонија, поради врската со актерот Игор Џамбазов, денеска полни 38 години.

Игор објави нејзина фотографија на Инстаграм и напиша емотивна порака со која ѝ го честиташе роденденот.

„Таа е сè што имам. Таа е сè што немам. Таа денес полни 38 лета. Среќен роденден!“ – стои во описот на вотографијата.

Илина објави видео во кое прави 38 склекови за секоја година од својот живот.

 
 
 
View this post on Instagram

#proud 38  & stronger than ever ... @igordzambazov

A post shared by Ilina Arsova (@ilina_arsova) on Jul 31, 2020 at 12:46am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

31.07.2020 - 14:42

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега