ФОТО: И во шестата деценија Памела мами воздишки- актерката позираше во кревет

Памела Андерсон отсекогаш важеше за секс симбол и жена која што ги освојува сите погледи. Очигледно, до денес ништо не се сменило, освен што таа има 52 години, но и понатаму ужива во својата титула на заводничка.

Имено, Памела на социјалната мрежа Инстаграм поставила фотографија од снимањето и сите ги воодушевила, а на фотографијата лежи во кревет во ноќница и е во многу заводничко издание.

„Секогаш заљубена. Секогаш со скршено срце (во исто време). Среќно-тажна меланхолија“ – напишала Памела покрај фотографијата која што за многу кратко време добила голем број лајкови.

 
 
 
View this post on Instagram

@jasmindotcom Always in love. Always broken hearted (at the same time) Happiness Sadness Melancholia

A post shared by Pamela Anderson (@pamelaanderson) on May 20, 2020 at 8:34am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

22.05.2020 - 12:15

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега