ФОТО: И тоа се случува


Понекогаш и тоа се случува. Полициски автомобил качен на „пајак“.
Веројатно не станува збор за отстранување на непрописно паркирано возило, туку за хаварисан автомобил на полицијата.

 

 

 

21.04.2017 - 13:27

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа