ФОТО: И се исполни желбата - Калиопи покажа каде го минува летото

За некои настани и некои случувања навистина не треба да има коментари, бидејќи се несекојдневни и не само тоа, туку кога некој ги прави, тоа го прави од срце, онака спонтано, како што го чувствува.

Тоа е и случајот со македонската поп-дива Калиопи која деновиве беше во куса посета на прочуениот манастир „Свети Василије Острошки”, кој го посетуваат навистина голем број туристи, а со нив и нашата поп-дива која исто така таму беше само како турист.

Оваа желба за посетата на манастирот кај популарната пејачка поодамна постои, па од лицето на Калиопи се забележува неизмерна среќа.

 

Blessed... and always grateful...

A post shared by Kaliopi Official (@kaliopibukle) on Aug 8, 2018 at 4:15am PDT

 

 

 

12.08.2018 - 13:05

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега