ФОТО: Ѝ падна прерамката, па „ѕирнаа“ градите - ќерката на српскиот пејач во бикини на луксузен одмор

Хелена Топаловиќ ужива на луксузно патување на кое е наводно со момчето Дамир Џумхур.

Ќерката на српскиот пејач Топалко редовно објавува провокативни фотографии на социјалните мрежи, а овој пат нема кој не искоментира дека во костимот за кашење изгледа како божица.

Секако, многумина очекуваа дека Хелена „ќе падне“ на прашањата поврзани за босанскиот тенисер, но таа остана воздржана и не одговараше на коментарите.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Helena Topalović (@helena_topalovic) on Nov 20, 2019 at 9:22am PST

 
 
 
View this post on Instagram

 

A post shared by Helena Topalović (@helena_topalovic) on Nov 22, 2019 at 3:02am PST

 
 
 
View this post on Instagram

 

A post shared by Helena Topalović (@helena_topalovic) on Nov 19, 2019 at 5:11am PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

22.11.2019 - 18:37

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега