ФОТО: И ова може да се види во Скопје

Во Скопје може да се види и ова, автомобил среде тротоар и патека за пешаци.

Фотографијата е објавена на Ѕидот на сообраќајниот срам.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

21.01.2019 - 21:29

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега