Фото: И ова може да се види во Градски Парк

 

На Ѕидот на сообраќајниот срам се појави фотографија од автомобил паркиран среде патеките за пешачење во Градскиот Парк.

 

 

 

22.04.2018 - 15:32
Фото: 
ѕид на сообраќаен срам

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега