ФОТО: Хајди Клум ги покажа брадавиците, а фановите ја нападнаа - „Ова е вулгарно“

Откако Хајди Клум и Том Каулиц се венчаа по вторпат, на свадбената церемонија што се одржа на јахтата близу островот Капри на почетокот на август, младенците продолжија да уживаат воромантичниот меден месец.
Двојката изгледа посреќна од кога било на луксузната јахта.

Германскиот топ-модел, 46-годишната Хајди отсекогаш била без стеги кога станува збор за покажување на своето голо тело. Па така и овојпат осамна фотографија на нејзиниот профил на Инстаграм, на која Хајди е топлес, само лесно покриена со крпа, од која „ѕиркаат“ и нејзините брадавици.

Во „црно-бел“ кадар, русокосата позира топлес под сончевите зраци

 

„Сè што гледам е ВОДА“, напишала таа покрај фотографијата.

„Зошто го објави ова?“, „Имаш деца, претстани да живееш како да имаш 20 години!“, „Вулгарно, ова не е „Плејбој“, „Сè што гледам е криза на средните години“, се некои од коментарите на згрозените фанови.

 
 
 
View this post on Instagram

All I see iWATER

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on Aug 18, 2019 at 3:05am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

21.08.2019 - 10:12

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега