ФОТО: Градите на Сораја никогаш поголеми-само што не испадале од маичката

Сораја Вучелиќ веќе некое време ужива во зимување на Јахорина, каде замина со нејзината пријателка Ана Корач, која неодамна раскина со своето момче.

Тие секојдневно објавуваат жешки фотографии на нивниот Инстаграм, а новиот пост на Сораја ги воодушеви нејзините следбеници.

Старлетата позираше во тесен фустан во ресторан, додека многумина забележаа дека нејзините силикони никогаш не биле поголеми.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Sara (@sorajavucelic)

 

 

 

Добивајте вести на Viber

27.01.2021 - 23:20

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега