ФОТО: Горда мајка - Весна Бејби објави фотографии од својата ќерка полуматурантка

Мина, ќерката на актерката Весна Бејби Петрушевска, е полуматурантка. Глумицата на социјалните мрежи објави неколку фотографии од сликањето за табло, и се пофали дека ќерка ѝ пораснала.

„Мина за алмонах. Како лета времето. Полуматурантка на мајка“, напиша глумицата на сликите.

 
 
 
View this post on Instagram

и така @minabejbi #полуматурантка 

A post shared by Vesna Petrusevska (@vesnapetrushevska) on Mar 9, 2020 at 4:35am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

10.03.2020 - 10:02

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега